Lekcja online

Szkoła Językowa Online Polilang - Oferta

Oferujemy kursy językowe online prowadzone w oparciu o techniki trwałego zapamiętywania. Szkolimy w zakresie języka rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców oraz przeprowadzamy biznesowe kursy językowe online. Dostarczamy też firmom profesjonalne tłumaczenia. Język rosyjski to nasza specjalność.

Dla kogo przeznaczone są nasze kursy językowe online?

  • Czujesz się "wiecznie początkującym" i nie możesz ruszyć dalej? Pomożemy Ci określić na jakim etapie znajomości języka jesteś teraz. Wspólnie określimy Twój cel i sposób, w jaki go osiągniesz.
  • Brak Ci motywacji do nauki, a przygotowujesz się do egzaminu? Stworzymy razem planer nauczania i plan powtórek interwałowych, dzięki którym rozłożysz materiał na mniejsze partie i bez stresu osiągniesz sukces.
  • Chcesz podnieść kwalifikacje językowe swoje lub pracowników? Przeprowadzimy kurs indywidualny lub grupowy, który pozwoli Wam biegle porozumiewać się w obcym języku (polskim lub rosyjskim).
Zastanawiasz się, dlaczego niektóre informacje zapamiętujemy błyskawicznie, a inne nie wchodzą nam do głowy? My to wiemy i wybieramy tylko skuteczne metody.

Dla kogo przeznaczone są nasze kursy językowe online?

Kurs językowy online, który u nas zamówisz, będzie realizowany za pośrednictwem Skype lub Zoom. Połączysz się z nami z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do Internetu. Możesz skorzystać z indywidualnego kursu językowego lub uczestniczyć w zajęciach w małej grupie liczącej 3-5 osób.

Przygotuj się na wciągający kurs językowy online z lektorem, który oprócz dyplomu magistra filologii rosyjskiej i posiadanych kompetencji tłumacza, jest również trenerem technik pamięciowych. Jeżeli zależy Ci na "zanurzeniu się w języku", biegłości w posługiwaniu się nim i zdobyciu trwałej wiedzy, to nasza oferta Cię nie zawiedzie.

Nasze metody

Wykorzystujemy możliwości myślenia wizualnego oraz techniki wspomagające trwałe zapamiętywanie słów i konstrukcji gramatycznych. Pomożemy Ci skorzystać ze skuteczniejszych i przyjemniejszych metod uczenia się niż standardowe powtarzanie. Zapomnij o nudnej nauce słówek na pamięć.
Strona internetowa zaprojektowana przez Agencję Marketingową Wzór
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram