Lekcja online

Blog językowy Polilang - Z pasji do nauki języka rosyjskiego

Blog językowy prowadzony przez filologa, tłumacza i pasjonatkę technik pamięciowych. Darmowe pliki do pobrania. Moc przydatnej wiedzy.
Kontakt
O firmie

Lubimy i potrafimy uczyć języków obcych

Te dwie rzeczy nie zawsze idą w parze, ale kiedy już się tak zdarzy, to dzieją się cuda. Zarażamy zaangażowaniem. Odpowiadamy na potrzeby najbardziej dociekliwych i ambitnych kursantów. Jesteśmy skuteczni i pomagamy naszym Klientom poczuć swobodę porozumiewania się w obcym języku.

Wiedza, pasja i doświadczenie to filary naszej firmy

Polilang to miejsce dla osób, które zamiast nudnych korepetycji opartych na powtarzaniu i nauce na pamięć, wolą “zanurzyć się” w języku. Podczas kursu pobudzamy do myślenia, angażujemy i uczymy nie tylko języka, ale również pokazujemy jak uczyć się go lepiej.

Z nami w mgnieniu oka pozbędziesz się bariery językowej i wykorzystasz fakt, że mózg myśli obrazami. Zaczniesz tworzyć wizualne notatki i mapy myśli. Przekonasz się jak skuteczne i przyjemne mogą być mnemotechniki. Po co się męczyć bez większych efektów, skoro szybsze, a przy tym efektywniejsze metody są na wyciągnięcie ręki? Zapoznamy Cię z nimi i pokażemy, jak z nich korzystać.

Polilang to także miejsce dla firm, którym zależy na tłumaczeniach wysokiej jakości. Mamy ciągły kontakt z językiem rosyjskim. Szkolimy różne biznesy i znamy specjalistyczne słownictwo z przeróżnych dziedzin. Dodatkowo bliskie są nam nowoczesne, skuteczne i sprawdzone rozwiązania w zakresie tłumaczenia. Sprawna współpraca jest dla nas priorytetem. Szanujemy terminy i ciągle potwierdzamy fakt, że warto nam zaufać.

Strona internetowa zaprojektowana przez Agencję Marketingową Wzór
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram